درباره ما

شرکت آرتافران در سال1377 تاسیس و فعالیت خود را شروع و در سال 1380 اقدام به انتقال خدمات فنی- مهندسی و واردات مصالح نوین ساختمانی از کشور ترکیه به دلیل ارتباط کاری و فنی آن کشور با اروپا و نزدیک بودن فرهنگ آن کشور با ایران نمود . در سال 1381 اقدام به آموزش و تربیت نیروهای تخصصی اجرایی در کارخانجات تولید کننده خارجی با هدف اجرای صحیح و استاندارد مصالح نوین وارداتی و به حداقل رساندن خطا در روش های استفاده و اجرای آنها را نمودند .

امروزه با گذشت قریب 20 سال ، کیفیت کالای عرضه شده ، سرعت و نحوه اجرای کار ، سرویس دهی و خدمات مستمر این شرکت به مشتریان عزیز مورد تایید همگان میباشد .

امکان دسترسی آسان به تولید کنندگان اصلی به دلیل ارتباط دیرینه و منطقی با آنها جهت اخذ مشاوره های کاری در استفاده از کالاهای وارده و رفع مشکلات احتمالی بسیار سودمند بوده است . به همین دلیل خودشناسی و کیفیت محصولات در اختیار آرتافران از یک سو و ممتاز بودن خدمات مستمرمان از سوی دیگر مشخصه ویژه شرکت آرتافران نزد شرکت های بزرگ ، مشاوران و پیمانکاران میباشد و باعث رشد صعودی بسیار مطلوبی خصوصا در سالهای اخیر بوده ایم و خدارا شاکریم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرتافران می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت24