والگارد یا همان محافظ دیوار  برای محافظت از دیوار ه در برابر ا طراحی شده است که در طول دیوار ها مانند راهروها و کریدورها نصب میگردد .

این والگارد ها جهت جلوگیری از آسیب وارده توسط ترولی ،صندلی ،ویلچر و برانکار و همچنین نقل و انتقال اشیاء و ...طراحی شده است
بهترین نوع والگارد ها ،والگارد با روکش پی وی سی هستند که علاوه برخصوصیات آنتی باکتریال ، ضد خش بودنش احتمال آسیب دیدگی دیوار ناشی از ضربه ها را بشدت کاهش میدهد و نتیجه آن کاهش هزینه نگهداری ساختمان و اشیاء ضربه پذیر از دیوار خواهد بود .

محافظ های دیوار دارای یک بدنه آلومینویمی با روکش پی وی سی میباشد که وینیل موجود در این روکش باعث شده محصولات آنتی باکتریال و مقاوم در برابر آتش باشند .

کلیه محصولات هتلینگ بیمارستانی شرکت آرتافران وارداتی بوده و مشخصه اصلی آنتی باکتریال بودن و ضد خش و همچنین ضد حریق بودن را داردکه متاسفانه نوع آنتی باکتریال بودن این محافظ های دیوار در ایران قابل تولید نمیباشد .

والگارد ها قابل استفاده و نصب در مراکز بهداشتی -درمانی ، و مکان هایی که با سلامت انسان در ارتباط میباشد مانند رستوران ها ،مراکز خرید ، مهد کودک ها ،مکان های نگهداری سالمندان و....میباشد .

شرکت آرتافران با سابقه  20 ساله در واردات محصولات ساختمانی آمادگی خود را باشرکت های همکار اعلام میدارد .

محصولات مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرتافران می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت24