امروزه در بیمارستان ها اصلی ترین نکته در خصوص محصولات هتلینیگ بیمارستانی آنتی باکتریال بودن آن میباشد. 

آنتی باکتریال بودن به این معنی است که باکتری روی آن رشد نکند که تنها راه تشخیص این مورد توسط آزمایشگاها صورت میگیرد . 

از آنجایی که شرکت آرتافران 20 سال سایقه  واردات محصولات  نوین ساختمانی را داشته و یکی از کالاهای وارداتی این شرکت محصولات هتلینگ بیمارستانی میباشد  آنتی باکتریال بودن برای این شرکت   حائز اهمیت است .

محصولا بیمارستانی شرکت آرتافران شامل هندریل بیمارستانی ( دستگیره بیمارستانی )،والگارد بیمارستانی ( ضربه گیر دیوار بیمارستانی )، کرنرگارد بیمارستانی ( محافظ کنج بیمارستانی ) ، محافظ درب بیمارستانی که کلیه محصولات تشکیل شده از روکش پی وی سی که وینیل موجود در این روکش باعث آنتی باکتریال بودن آن میباشد . که کلیه مدارک و شواهد  موضوع آنتی باکتریال بودن این محصولات  را تایید مینماید  همچنین در صورتی که خریداران محترم  در  خصوص این موضوع حساسیت داشته باشند میتوانند با مراجعه به یک سری از آزمایشگاهها و تحویل یک قطعه از محصولات شرکت آرتافران آن قطعه را مورد آژمایش و تاییده آن را دریافت نمایند .

موضوع قابل ذکر در اینجا به همکاران محترم این است که نمونه های ارسالی به آزمایشگاه قطعهای از آنچه خریداری شده است باشد زیرا بعضی از شرکت ها جهت آزمایش به خریداران محترم محصولات شرکت آرتافران را ارائه و محصول تحویلی به پروژه آنتی باکتریال نمیباشد .

به امید اینکه روزی در کشور عزیزمان ایران  امکانات تولید محصولات آنتی باکتریال فراهم گردد تا آن روز شرکت آرتافران کلیه محصولات زا با  تاییده  آنتی باکتریال  بودن در اختیار همکاران قرار داده تا سلامت بیماران عزیز با توجه به محصولات باکیفیت تضمین گردد.

شرکت آرتافران مدافع سلامت و امنیت بیماران عزیز در بیمارستانها در برابرباکتری و همچنین زمان تردد آمادگی خود را جهت همکاری با مجموعه های بیمارستان ساز اعلام میدارد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرتافران می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت24