محافظ های دیوار PVC  از مواد PVC سنگین ساخته شده ایت که به جلوگیری از آسیب در مکان های مهم و پر تردد کمک میکند، هندریل و والگارد به عنوان یک محافظ ساده و موثر برای اطمینان از محافظت دیوار عمل میکنند زیرا نصب و نگهداری آنها آسان است موضوع درجه اشتعال و ضد باکتری بودن از عناصر بسیار مهم در پروژه های بیمارستانی و بهداشتی درمانی است.

 

نصب محافظ های دیوار ضمن محافظت از دیوار به زیبائی و ارزش محیط می افزاید در اکثریت قریب به اتفاق کشورهای پیشرفته و در حال رشد در بسیاری از مکان ها از جمله بیمارستانها ،هتل ها ،رستوران ها،کلینیک ها،استراحتگاه ها ،آشپزخانه ها ،پارکینگ ها ،موسسات آموزشی ،مراکز خرید ،سوپر مارکت ها ، ادارت و ............  از این محصولات استفاده می کنند.

در این اماکن به دلیل شلوغی یا تردد زیاد وسائل باری جهت جلوگیری از اثرات ضربه و برخورد اجسام به دیوار و تخریب سطوح عموما از این حفاظ های دیوار که با PVC  و وینیل اکسترود تهیه شده است استفاده می گردد و این تدبیر باعث حفظ ارزش و زیبایی محیط نیز میگردد خصوصا در مراکز بهداشتی درمانی و رستوران ها ، هتل ها ،کلینیک ها که موضوع آنتی باکتریال بودن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سیستم های محافظ دیوار مانند یک جنگجو با رنگ های مختلف و سبک های استاندارد از دیوار در مقابل ضربه ها حفاظت می کند.

طراحی گسترده با سطوح مضرس و آنتی باکتریال حفاظ های دیوار PVC  بصورت یک پوشش نهائی همراه با توانائی های منحصر به فرد وظیفه حفاظت را انجام میدهد و برای هر نقطه و محیطی از ساختمان طراحی مخصوص خود را دارد.

استفاده از این محصولات در تمام اقلیم ها و مکان ها قابل اعتماد و مورد انتخاب اصلی مشتریان است.

 

حفاظ های دیوار اکریلیک وینیل – PVC به شدت در برابر ضربه اشیاء مزاحم مقاوم هستند و منجر به کاهش قابل توجه هزینه نگهداری و تعمیر سالانه میشوند.

علاوه بر این با نوارهای رنگی و دستگیرهایی که دارند جهت بیمارانی که در بخش حرکت میکنند بسیار سودمند می باشد.

با توجه به وجود رنگ بندی های متنوع در این ضربه گیر ،هندریل و وال گاردها امکان هماهنگ کردن رنگ دکور با محیط ،مبل و وسایل را دارند.

مجموعخ ما عرضه کننده محافظ های دیوار با بدنه زیرین آلومینیومی پایه دار و بدون پایه است. بدنه آلومینیومی باعث استحکام و روکش PVC علاوه بر افزودن به استحکام دارای ویژگی آنتی باکتریال با بافت مضرس ، زیبائی و طیف گردیده و رنگ بندی های مدرن با امکان تمیز کردن بسیار آسان میباشد.

سیستم های محافظ دیوار با کمک به حداقل رساندن نیاز به تعمیر و نگهداری مداوم ،هزینه ای چرخه عمر را کاهش داده و زیبائی داخلی را افزایش میدهد.

با توجه به تجربه طولانی و تخصص ،نوع و کاربری محصولات مذکور تیم مشاوره ای ما آماده ارائه راهکار و پیشنهاد جهت استفاده شما از این محصولات می باشد

محصولات مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرتافران می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت24