نمایشگاه صنعت ساختمان تا ساعت 18 دائر است

 

معاون اتاق تعاون ایران از تغییر ساعت کار نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خبر داد و گفت: نمایشگاه امسال که در روزهای 18، 19، 20 و 21 مردادماه برگزار می شود هر روز از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر پذیرای فعالان صنعت ساختمان و ساخت و ساز کشور است.

محمدحسین کلاتهایی با اعلام این خبر به خبرنگارپیام ساختمان گفت: در سالهای گذشته ساعت 4 بعد از ظهر نمایشگاه به کار خود پایان می داد ولی امسال دو ساعت افزایش فعالیت دارد. با این حال افزایش ساعت کار نمایشگاه بیشتر از 6 بعد از ظهر مقدور نیست چون موجب ترافیک در شهر و راهبندان می شود و اثر ترافیکی بر کل شهر می گذارد. 

وی با بیان این که نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، نمایشگاهی پایه، بین المللی و بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه است گفت: امسال پانزدهمین دوره این نمایشگاه و یازدهمین سالی است که توسط اتاق تعاون ایران برگزار می شود.

معاون اتاق تعاون ایران با بیان این که تا به الان 1350 شرکت برای حضور در نمایشگاه از 27 کشور جهان، یا به صورت مستقیم و یا به صورت نمایندگی ثبت نام کرده اند، گفت: فضای کلی نمایشگاه که امسال زیر پوشش قرار می گیرد بیش از 50 هزار مترمربع است در حالی که همیشه درخواست مشارکت بالای 100 هزار متر مریع است. 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرتافران می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت24